Aktualności

Akademia Rozwoju Prawnika

W ramach szkoleń organizowanych przez Beck Akademię przygotowaliśmy cykl webinariów rozwijających prawnicze kompetencje adwokatów, radców prawnych, poprawiające osobistą skuteczność na wymagającym rynku.

Konkurencyjny rynek usług prawnych sprawia, że prawnicy coraz chętniej rozwijają kompetencje osobiste. Kancelarie, niezależnie od liczebności zespołu, dbają nie tylko o zapewnienie sobie dostępu do wiedzy z zakresu zmieniających się przepisów, ale również o profesjonalną obsługę klienta, dobrą kulturę organizacyjną w firmie, budowanie skutecznych zespołów, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, dobre zarządzanie kancelarią czy odpowiednią wycenę usług i budowanie długofalowych relacji z klientem.

Chcemy z zespołem ekspertów – trenerów biznesu i certyfikowanych coachów, którzy znają rynek prawniczy i co ważne mają doświadczenie w pracy z kancelariami prawnymi, odpowiedzieć na pytania jak stać się firmą odporną na kryzysy, elastyczną, łatwo adaptującą się do zmian. Jak nauczyć się szukać rozwiązań i tworzyć przewagę konkurencyjną?

Dla prawników i kancelarii, które wypracowują skuteczną strategię na nowe czasy przygotowaliśmy Akademię Rozwoju Prawnika – program pozwalający znacznie rozwinąć efektywność, umiejętność rozwiązywania problemów, poprawić relacje z klientami, wypracować nowe metody współpracy zespołu, poprawić kulturę organizacyjną i wzmocnić kompetencje biznesowe zespołu.

Przygotowaliśmy cykl 6 szkoleń z zakresu kluczowych kompetencji osobistych w tej branży: rozwiązywania sytuacji kryzysowych i reakcji na kryzys, zarządzania zespołem kancelarii, relacji z klientami, wyceny usług prawnych, pracy zespołowej, budowania relacji i synergii.

Zajmiemy się kancelariami kompleksowo: ich kulturą organizacyjną, zarządzaniem w kryzysie, relacjami z klientami, wyceną usług, zarządzaniem zespołem, współpracą zespołu i dobrej kultury organizacyjnej.

Lista tematów szkoleń:

  • Właściwa reakcja na kryzys. Mądra kultura porażki i efektywna kultura sukcesu

Miejsce i termin: Szkolenie online, 27 sierpnia 2020 r.

Prelegenci: Marek Adamski

  • Wellbeing w kancelarii. Jak stworzyć zadowolony, zgrany i skuteczny zespół?

Miejsce i termin: Szkolenie online, 9 września 2020 r.

Prelegenci: Agata Pelc

  • Skuteczna praca w zespole w kancelarii

Miejsce i termin: Szkolenie online, 24 września 2020 r.

Prelegenci: Anna Kunicka

  • Kancelaria jako organizacja ucząca się

Miejsce i termin: Szkolenie online, 15 października 2020 r.

Prelegenci: Izabela Kluzek Kot

  • Skuteczne zarządzanie kilkuosobową kancelarią. Budowanie zgranego zespołu i efektywne pozyskiwanie klientów

Miejsce i termin: Szkolenie online, 19 listopada 2020 r.

Prelegenci: adw. Małgorzata Krzyżowska

  • Wycena usług prawnych, negocjacje i rozmowy o pieniądzach z klientem kancelarii

Miejsce i termin: Szkolenie online, 27 października 2020 r.

Prelegenci: Iwona Kordjak

Nie czekaj i zapisz się już dziś!