Trzymamy rękę na pulsie prawa i wiemy jak ważne jest szybkie dotarcie do najnowszych informacji.

Tylko mając Twoją zgodę, będziemy mogli zapewnić Ci aktualne informacje o zmianach w prawie, nowościach i szkoleniach C.H.Beck oraz narzędziach pomocnych w codziennej pracy.

Będzie nam miło powitać Cię w gronie naszych subskrybentów.

Wypełnij formularz
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck Sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji lub zawarcia umowy z Klientem, rozliczeń, księgowości i sprawozdawczości finansowej, spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w polityce prywatności.
Chcę otrzymywać aktualności C.H.Beck
Dbamy o Twoje dane zgodnie z RODO, dlatego pamiętaj, że:
  • Podanie danych jest zawsze dobrowolne.
  • W każdej chwili masz prawo wycofania swojej zgody.
  • Nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
  • Nie spamujemy – dbamy o dopasowanie oferty do Twoich preferencji.
  • Dzięki Twojej zgodzie, dostarczymy Ci informacje o prawniczych aktualnościach, nowościach C.H.Beck, szkoleniach branżowych i narzędziach pomocnych w codziennej pracy.