Aktualności

15-lat Systemu Informacji Prawnej Legalis

W bieżącym roku Wydawnictwo C.H.Beck obchodzi 15-lecie Systemu Informacji Prawnej Legalis.

Jubileusz ten uświetniony został podczas uroczystej Gali w dniu 5.10.2017 r. w Warszawie, z udziałem Autorów Wydawnictwa C.H.Beck, przedstawicieli największych kancelarii prawnych w Polsce, pracowników i współpracowników Wydawnictwa oraz przedstawicieli samorządów prawniczych. Wszystkim Gościom dziękujemy za przybycie i wspólne celebrowanie tego wydarzenia.

Z okazji jubileuszu powstał również pionierski projekt wydania limitowanej kolekcji tog prawniczych – „Togi prawnicze. Tomasz Ossolinski dla C.H.Beck” – we współpracy z wybitnym polskim projektantem mody, Panem Tomaszem Ossolińskim. W ramach tego przedsięwzięcia powstanie 15 ekskluzywnych tog adwokackich i radcowskich, które zamówić można w sklepie internetowym Wydawnictwa na stronie www.toga.beck.pl

Wydawnictwo C.H.Beck nawiązało również współpracę z Fundacją Między Niebem a Ziemią. Na ręcę Prezes Fundacji, Pani mecenas Sylwii Zarzyckiej Wydawnictwo C.H.Beck i Pan Tomasz Ossoliński wspólnie przekazali dwie pierwsze z 15 tog – jedną adwokacką i jedną radcowską – które można było wylicytować podczas charytatywnej aukcji na rzecz Podopiecznych Fundacji, zorganizowanej w trakcie jubileuszowej Gali Systemu Legalis.
Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!