Kariera

Jacy jesteśmy?

Atmosfera pracy jest dla nas równie istotna jak jej efekty, dlatego w praktyce stosujemy zarówno zarządzanie poprzez cele jak i poprzez wartości.
Cele osiągamy dzięki pracy zespołowej, która dla nas oznacza współdziałanie i współodpowiedzialność.
W środowisku pracy cenimy takie aspekty jak kultura osobista, wysoki poziom komunikacji, wzajemny szacunek i zaufanie.

W naszej pracy opieramy się na:

 • jakości – dbamy o jakość i efektywność naszej pracy,
 • wiedzy – upowszechniając wiedzę, stale dążymy do jej poszerzania oraz do rozwoju własnych umiejętności i kompetencji,
 • doświadczeniu – czerpiemy z naszych doświadczeń, doceniamy różnorodność, dzielimy się wiedzą, praktyką i pomysłami.

Cenimy rozwój naszych Pracowników, który aktywnie wspieramy poprzez Politykę Szkoleniową, regulującą zasady dofinansowania nauki języków obcych oraz nauki na uczelniach wyższych, studiach podyplomowych, szkoleniach i kursach zawodowych.

Dbając o wysoki poziom motywacji naszych Pracowników gwarantujemy im również dostęp do szeregu benefitów:

 • szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, z możliwością objęcia nim również osób najbliższych
 • karnet sportowy
 • ruchomy czas pracy
 • preferencyjne warunki zakupu produktów Wydawnictwa.

Jak do nas dołączyć?

Sprawdź nasze oferty pracy poniżej, a jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, wyślij swoją aplikację na adres: [email protected]

Aktualne oferty pracy:

 • Asystent / Asystentka Doradcy Klienta (Katowice)
 • Asystent / Asystentka Wydawcy
 • Digital Marketing Specialist
 • Specjalista / Specjalistka ds. E-commerce

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]
W tytule korespondencji prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Bieżące oferty pracy można znaleźć również na tej stronie →

Proces rekrutacyjny

Metody rekrutacji dobieramy adekwatnie do stanowiska, na które rekrutujemy.


W procesie rekrutacyjnym korzystamy z wywiadów telefonicznych, rozmów rekrutacyjnych z elementami wywiadów behawioralnych lub kompetencyjnych, testów merytorycznych i językowych, próbek prac, case study oraz assessment center.


Kandydat, wyłoniony po selekcji CV, jest informowany o metodach i etapach rekrutacji, dobranych do stanowiska, na które aplikował a ostatecznie także o wyniku rekrutacji.

Dla studentów prawa

Jeśli jesteś studentem prawa i chcesz zdobyć doświadczenie w prestiżowym Wydawnictwie prawniczym – napisz do nas na adres: [email protected]

Możesz również zostać naszym Ambasadorem!

Ambasadorzy C.H.Beck to studenci prawa, którzy działają na rzecz Wydawnictwa w zakresie promocji literatury akademickiej na największych wydziałach prawa w Polsce. Ambasadorzy wybierani są spośród osób aktywnie działających na uczelniach, np. w Studenckich Poradniach Prawnych, z którymi Wydawnictwo prowadzi stałą współpracę.

Jeśli chcesz zostać Ambasadorem C.H.Beck, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres: [email protected]

 


Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu podjęcia czynności niezbędnych do zawarcia umowy, na Państwa żądanie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, w szczególności Kodeksu Pracy, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed takimi roszczeniami, w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celach wskazanych w treści tych zgód. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje tutaj.

UWAGA: udostępnienie informacji przekraczających minimalny zakres danych regulowany prawem pracy to wyraźne działanie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych danych w celu przeprowadzenia rekrutacji. Ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Podobnie, wskazanie osób udzielających referencji to wyraźne działanie oznaczające zgodę na kontakt z nimi.

W razie chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, uprzejmie prosimy o przesłanie dopisku „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym przeze mnie w toku postępowania rekrutacyjnego przez Wydawnictwo C.H.Beck do celów uwzględnienia mojej kandydatury przy przyszłych rekrutacjach, do czasu wycofania tej zgody.”