Legalis Administracja

Legalis Administracja to System Informacji Prawnej Wydawnictwa C.H. Beck stworzony z myślą o urzędnikach. Łączy w sobie możliwości renomowanego systemu Legalis dla prawników z rozwiązaniami dedykowanymi administracji publicznej. Skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, pomocy społecznej, instytucji kultury, oświaty, terenowej administracji rządowej.

Legalis Administracja umożliwia dostęp do bazy prawa, komentarzy, rozwiązań z praktyki i poradni eksperckiej, co zapewnia sprawne działanie jednostki i kontrolę procedur administracyjnych.

Legalis Administracja stanowi wsparcie w takich obszarach, jak m.in.: finanse publiczne, księgowość i podatki, zatrudnienie, postępowanie administracyjne i egzekucyjne, organizacja i ustrój urzędu, gospodarka komunalna, ochrona środowiska, prawo budowlane i nieruchomości, informacja publiczna, zamówienia publiczne.

→ gov.legalis.pl

 

Rodzinę produktów Systemu Legalis uzupełniają rozwiązania:

System Informacji Prawnej Legalis

Dedykowany prawnikom. Ponad 50 tysięcy aktywnie korzystających użytkowników. Zawsze wiarygodne i aktualne informacje w jakości C.H.Beck.
Legalis.pl

Iuscase

Pierwszy na rynku program do organizacji pracy zespołu prawnego, oferujący integrację prowadzonych spraw z Portalem Informacyjnym Sądów Powszechnych.
Iuscase.pl

Legalis Księgowość Kadry Biznes

System dedykowany firmom, przeznaczony głównie dla księgowych, kadrowych, specjalistów ds. płac, BHP, a także innych specjalistów analizujących przepisy prawa.
biz.legalis.pl