Aktualności

Egzamin na Doradcę podatkowego – sprawdź publikacje pomocne w nauce!

Pakiet: „Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy + Testy” już w sprzedaży. Komplet publikacji zawiera testy z odpowiedziami oraz kazusy z rozwiązaniami, które pomogą w fachowym przygotowaniu do egzaminu na doradcę podatkowego.

W ofercie Wydawnictwa C.H.Beck znajduje się pełen pakiet publikacji oraz narzędzi pomocnych w przygotowaniu do egzaminu.

„Egzamin na doradcę podatkowego. Pytania otwarte” to ksiażka, w której  Autorzy udzielili opisowej odpowiedzi na pytania oraz wskazali właściwą podstawę prawną (właściwy przepis lub grupę przepisów), która pozwala na udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie egzaminacyjne. Format A4 publikacji zapewni komfort w nauce.

„Egzamin na doradcę podatkowego. Kazusy” to opracowanie kazusów wraz z rozwiązaniami. Zawiera tabele dotyczące postępowania przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi, zadania wraz z rozwiązaniami oraz pełną treść orzeczeń sądów administracyjnych.

„Egzamin na doradcę podatkowego. Testy” to pozycja, która zawiera zbiór pytań testowych z różnych dziedzin prawa podatkowego. 16. wydanie zawiera uchwalone zmiany wchodzące w życie 1.7.2022 r.

Opracowania uwzględniają także uchwałę z 25.3.2022 r. Nr 21/VII/2022.

 Zapraszamy do księgarni: https://bit.ly/3Fkt0vN.

Kompednium wiedzy uzupełnia Pakiet testów: Doradca podatkowy z nowym wykazem pytań do egzaminu. Pakiet zawiera zestaw pytań opracowanych zgodnie z załącznikiem do uchwały Nr 21/VII/2022 Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego z 25.3.2022 r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa C.H.Beck na stronie internetowej Wydawnictwa lub w księgarniach prawniczych C.H.Beck.