Aktualności

LegalTech Forum 2020. Innowacje w praktyce prawniczej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję LegalTech Forum 2020. Innowacje w praktyce prawniczej, poświęconą trendom rozwojowym w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy prawników. Wydarzenie odbędzie się 19 marca 2020 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie. Po wydarzeniu uczestników zapraszamy do udziału w networking cocktailu, będącego świetną okazją do wymiany doświadczeń, rozmów z prelegentami oraz nawiązania nowych kontaktów.

Na Forum gościć będziemy 19 wybitnych prelegentów, wśród których znajdą się międzynarodowi eksperci w branży legal tech, doświadczeni prawnicy, przedstawiciele świata nauki oraz administracji rządowej.

Nowatorska formuła konferencji umożliwi uczestnikom zapoznanie się z kluczowymi zagadnieniami z zakresu legal tech w trakcie skondensowanych prezentacji, które następnie zostaną omówione w dyskusjach panelowych z udziałem ekspertów i prawników. Dla najbardziej wymagających Forum będzie stanowić doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy oraz przedyskutowania nurtujących ich kwestii z innymi entuzjastami tematu.

Na konferencji:

  • spojrzymy zarówno na perspektywę automatyzacji pracy kancelarii prawnych, jak i na nowe zjawiska, takie jak sztuczna inteligencja, które stanowi potencjalnie rewolucyjną technologię w obszarze świadczenia usług prawnych,
  • przyjrzymy się wyzwaniom, jakie niesie dla kancelarii prawnych i działów prawnych firm RODO oraz wzrost coraz bardziej wyrafinowanych ataków cybernetycznych,
  • przedyskutujemy perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce,
  • na podstawie badań Kantar Millward Brown przeprowadzonych na zlecenie Wydawnictwa C.H.Beck omówimy jak faktycznie wygląda rynek legal tech w polskich kancelariach.

Konferencja dedykowana jest głównie prawnikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym nowymi trendami technologicznymi, które mogłyby wykorzystać lub wykorzystują w swojej codziennej pracy.

Szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz zapisy pod adresem www.LegalTechForum.beck.pl