Aktualności

Nowe produkty w rodzinie Systemu Legalis

grafika_300x200_rodzina_legalis

Nowe produkty w rodzinie Systemu Legalis:
Legalis Administracja
oraz
Legalis Księgowość Kadry Biznes

Z przyjemnością informujemy, że serwis Ekspert Beck Wydawnictwa C.H.Beck, od 20.10.2015 r. dołącza do rodziny renomowanego, rozwijanego od lat Systemu Informacji Prawnej Legalis. Ekspert Beck przekształca się w bardziej nowoczesny i przyjazny system, rozbudowany i wzbogacony o dodatkowe treści oraz funkcjonalności. Nowa odsłona Ekspert Beck to produkty skierowane do poszczególnych grup odbiorców:
Legalis Administracja – www.gov.legalis.pl – dedykowany administracji publicznej, szczególnie jednostkom samorządu terytorialnego. Uwzględnia potrzeby informacyjne wydziałów i jednostek organizacyjnych.
Legalis Księgowość Kadry Bizneswww.biz.legalis.pl – system dedykowany firmom, przeznaczony głównie dla księgowych, kadrowych, specjalistów ds. płac, BHP, a także innych specjalistów analizujących przepisy prawa.

Rozszerzenie produktów w rodzinie Systemu Legalis jest konsekwencją realizacji strategii Wydawnictwa C.H.Beck, opartej o dostarczanie prawnikom oraz profesjonalistom innych branż innowacyjnych i najwyższej jakości rozwiązań, pomocnych w ich codziennej pracy zawodowej.