Aktualności

RODO, Innowacje, Bezpieczeństwo, Audyt – 3. edycja RIBA Forum

Wyzwania ochrony danych w czasach nowych regulacji

16-17.04.2019 r., Falenty k. Warszawy

 

Po niespełna roku od wejścia RODO wciąż pozostaje mnóstwo pytań i niejasności dotyczących interpretacji przepisów i ich wdrożenia. Dlatego 16 i 17 kwietnia zapraszamy na 3. już edycję RIBA Forum – konferencji poświęconej RODO, Innowacji i Bezpieczeństwu danych.

W tym roku naszymi gośćmi-prelegentami będą przede wszystkim praktycy ze świata biznesu, którzy na co dzień zmagają się z wyzwaniami ochrony danych. To również dzięki nim RIBA Forum jest najlepszym miejscem do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk!

Jeśli potrzebujecie Państwo, dodatkowej zachęty, by wziąć udział w tym wydarzeniu, przyjrzyjmy się wybranym tematom:

  • Czy zastanawialiście się Państwo, jakie problemy i zagrożenia związane z ochroną danych możecie napotkać podczas rekrutacji? Na to pytanie odpowie Agnieszka Witaszek, Data Protection Officer z Grupy Pracuj
  • Kontrola UODO – temat przyprawiający o szybsze bicie serca każdego, kto odpowiada za bezpieczeństwo danych. Jak się do niej przygotować i jak wykazać dopełnienie staranności – podpowie Bogusława Pil – Ekspert ds. Ochrony Danych.
  • Europa stoi w obliczu Brexitu. Jakie niesie to skutki dla przetwarzania danych? I jak przedsiębiorstwo może się przygotować na różne scenariusze rozwoju sytuacji? wspólnie zastanowimy się nad tym z Pawłem Więckowskim z GSK.
  • Bazując na doświadczeniach Patryka Kuchty z Medicoveru – porozmawiamy o nietypowych rodzajach naruszeń i nowych ryzykach.

Innowacyjna jest również sama formuła konferencji. To nie tylko ciąg prelekcji plenarnych, ale też sesje roundtable, gdzie w mniejszych grupach można porozmawiać na interesujące nas tematy.

RIBA Forum to miejsce spotkania dla wszystkich osób odpowiedzialnych za obszar ochrony danych. Dlatego w programie konferencji nie zabraknie również tematów stricte operacyjnych. Będziemy dyskutować o organizacji współpracy między wszystkimi działami zaangażowanymi w przetwarzanie i ochronę danych osobowych – prawnym, marketingu, compliance, IT, cyberbezpieczeństwa oraz Inspektorem Ochrony Danych.

Więcej o tym przeczytacie Państwo na stronie konferencji>>>

Drugi dzień RIBA Forum poświęcony jest miniwarsztatom.

To aż 12 tematów, spośród których uczestnicy mogą wybrać interesujące ich zagadnienia jeszcze przed konferencją. Znów poprowadzą je praktycy. I równie praktyczne i aktywizujące – będą zagadnienia, nad którymi będziecie Państwo pracować! Są to między innymi:

  • Klasyfikacja incydentów – co jest incydentem, a co zdarzeniem? – warsztat poprowadzi Mariola Więckowska, Dyrektor ds. Innowacyjnych Technologii Ochrony Danych, LexDigital
  • Jak weryfikować dostawców i w jakim zakresie? – pokaże Anna Jaworska-Kłosowicz, Ekspert ds. Ochrony Danych Osobowych z Samsung Electronics Polska
  • A Metodologię analizy ryzyka – poznacie Państwo z Moniką Adamczyk, Głównym Specjalistą w Zespole Analiz i Strategii, UODO

Więcej informacji o warsztatach>>

 


Serdecznie zapraszamy do udziału! Z kodem „Beck10% rabatu! Promocja do 12 kwietnia!

Zgłoś swój udział już dziś>>>


  • Możliwość wyboru udziału w jednym lub w dwóch dniach konferencji!