Aktualności

Wnioski po LegalTech Forum 2023

2023 rok zapowiada się niezwykle ekscytująco w kwestii rozwoju AI – tak podsumował swoje wystąpienie prof. Daniel Katz, keynote speaker wydarzenia LegalTech Forum, które odbyło się 30 marca w hotelu Intercontinental.

Za nami trzy ciekawe bloki tematyczne, które skupiły się wokół problematyki przyszłości zawodów prawniczych, cyberbezpieczeństwa oraz regulacji w zakresie prawa nowych technologii.

Dziękujemy moderatorowi wydarzenia – mec. Tomasz Zalewski oraz ekspertom: Aleksandra Auleytner, Gabriela Bar, Przemysław Barchan, Witold Chomiczewski, LL.M., Radosław Gnat, Agnieszka G., Xawery Konarski, Iga Kurowska, Ph.D., Małgorzata Kurowska, Ewa Kurowska-Tober, Marek Laskowski, Tadeusz Mięsowicz, Mikołaj Otmianowski, Artur Piechocki, Przemysław Polański, Grzegorz Sibiga, Mikołaj Śniatała, Aleksandra Wawrzyszczuk, a także wszystkim uczestnikom konferencji.

Dyskusja o trendach rozwojowych w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii i działów prawnych firm z roku na rok staje się coraz bardziej istotna. Z niecierpliwością czekamy zatem na nowe narzędzia i rozwiązania z zakresu legal tech ważne w pracy prawników. Z pewnością odniesiemy się do nich w trakcie kolejnego Forum