Aktualności

Wybrane publikacje z torbą „Mam na Ciebie paragraf” gratis!

Zapraszamy do składania zamówień! Przy zamówieniu jednej publikacji z poniższego linka, otrzymają Państwo torbę Mam na Ciebie paragraf  w prezencie! Gratis do zamówienia można dodać samodzielnie w pierwszym kroku koszyka. Promocja trwa tylko do 11 września 2022 r. Kolor torby dobierany jest losowo. W ofercie znajdują się książki niezbędne w codziennej pracy przeznaczone dla pracowników administracji publicznej.

Publikacje wyróżnia aktualność tematów, często powiązanych ze zmianami w prawie, przystępny język, praktyczne przykłady, gotowe wzorów dokumentów, a także istotne dla praktyki tezy z orzeczeń sądowych oraz decyzji i stanowisk urzędowych.

Administracja publiczna realizuje szereg zadań, dlatego w ramach serii Sektor publiczny w praktyce zostały wyróżnione podserie, dedykowane specjalistycznym zagadnieniom takich jak: ustrój i organizacja, podatki i księgowość, kadry i płace, zamówienia publiczne, ochrona danych osobowych, ochrona środowiska, gospodarka komunalna, budownictwo i nieruchomości, instytucje kultury, pomoc społeczna, oświata.

Zapraszamy do księgarni internetowej!