Aktualności

Konferencja: New Deal – wielka szansa dla polskich pracodawców czy wielkie zagrożenie?

Europa i Polska przygotowują się do wdrożenia gigantycznego planu finansowego „New Deal/Nowy Ład”, który ma mieć na celu wyprowadzenie gospodarki z kryzysu COVID-19. Bezprecedensowe środki mają być przeznaczone w szczególności na rozwój nowych technologii, IT, AI, robotyzację usług i produkcji, jak również branżę medyczną, farmaceutyczną, biotechnologiczną, produkcyjną, outsourcingową.

Nasze prawo krajowe będzie musiało być zreformowane m.in. w zakresie kwestii kosztów pracy, współpracy ludzi i robotów, zatrudniania cudzoziemskich specjalistów z całego świata, pełnej cyfryzacji pracodawców, przepisów RODO, ZUS i prawa podatkowego.

W jaki sposób polscy pracodawcy powinni przygotować się do tej wielkiej rewolucji?

Na to pytanie będziemy chcieli odpowiedzieć na konferencji organizowanej przez naszą kancelarię i  Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego pod patronatem Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Rektora Uniwersytetu Warszawskiego pt.: „Nowy Ład – szanse i zagrożenia dla polskich pracodawców”.

Konferencja jest bezpłatna i w całości dostępna w formule online. Zapraszamy do zapoznania się z programem wystąpień i szczegółami dotyczącymi rejestracji: www.newdeal.com.pl