Aktualności

Kurs przygotowujący do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2017

aplikant

Kurs przygotowujący do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2017

Przygotowujesz się do zdania egzaminu końcowego? Skorzystaj z pakietu kursów oferowanych przez C.H.Beck!
Nasze kursy to kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane i stworzone specjalnie dla aplikantów przygotowujących się do egzaminu końcowego na dwóch aplikacjach prawniczych: radcowskiej i adwokackiej oraz osób, które mogą zdawać egzamin zawodowy bez odbycia aplikacji.
Oferujemy wyjątkową formułę zajęć – kurs składa się z pięciu bloków tematycznych: prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i gospodarczego i etyki. Możesz wziąć udział we wszystkich, lub tylko wybranych blokach, które sprawiają Ci największą trudność.
Każdy blok obejmuje naukę prawidłowego sporządzania pism procesowych i umów z wykorzystaniem przykładowych akt spraw, krótkich kazusów oraz wzorów pism z podaniem najpopularniejszych zarzutów. W programie szkolenia przewidziane jest także wspólne rozwiązywanie kazusów w oparciu o zanonimizowane akta i dokumenty. Zajęcia prowadzone są przez sędziów i mecenasów z bogatym doświadczeniem naukowym i praktycznym.

Zdobytą w trakcie kursu wiedzę zweryfikujesz poprzez uczestnictwo w egzaminie próbnym przeprowadzanym zgodnie z zasadami ustalonymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zajęcia obejmują 121 godzin lekcyjnych, dodatkowo istnieje możliwość uczestnictwa w symulacji egzaminu MS (każdy po 6 godzin lekcyjnych). Gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny naszych zajęć. Zapisz się już dziś i zdaj egzamin bez kłopotu! Sprawdź szczegóły >