Aktualności

Uroczysta Gala Wydawnictwa C.H.Beck

16 września odbyła się Gala Systemu Prawa Karnego, zorganizowana przez Wydawnictwo C.H.Beck. Gala odbyła się podczas Zjazdu Katedr Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii w Hotelu Hilton w Gdańsku. Uroczystość była podsumowaniem niemal 10 lat pracy nad Systemem Prawa Karnego, a także uhonorowaniem dorobku naukowego Śp. Profesora Andrzeja Marka.
System Prawa Karnego to dzieło składające się z 11 tomów, blisko 16 tys. stron, współtworzone przez 80. Autorów. Kompleksowo omawia cały polski system prawa karnego. Jest wybitnym i unikalnym dziełem naukowym tworzonym przez autorytety z dziedziny prawa karnego, reprezentujące wszystkie ośrodki akademickie i naukowe w Polsce. System stał się wizytówką Wydawnictwa, dziełem cenionym i popularnym wśród prawników zajmujących się w Polsce prawem karnym.

Wśród gości honorowych Gali była m.in.: Sędzia Aleksandra Marek-Ossowska – córka Śp. Prof. Andrzeja Marka, Sędziowie, Profesorowie Wyższych Uczelni oraz Autorzy Wydawnictwa C.H.Beck. Galę poprowadził mec. Stefan Jaworski, a część artystyczną uświetniła swoim występem Pani Agata Nizińska.