Aktualności

Kurs w pigułce: Egzamin radcowski i adwokacki 2020

 

WYKORZYSTAJ DOBRZE OSTATNI CZAS PRZED EGZAMINEM!
– 30 godzin szybkiego treningu online

Przystępujesz w tym roku do egzaminu końcowego i chcesz mieć pewność, że jesteś dobrze przygotowany? Specjalnie dla Ciebie organizujemy Kurs w pigułce online, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, szybko i skutecznie powtórzysz materiał wymagany na egzaminie oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas aplikacji. Przygotowaliśmy kompleksowe, skondensowane rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie dla osób przystępujących do egzaminów zawodowych 2020: adwokackiego i radcowskiego.

Naszym celem jest zapewnienie Ci maksymalnie praktycznego programu kursu przygotowującego do egzaminu zawodowego. Program opracowujemy w oparciu wieloletnie doświadczenie metodologiczne, wytyczne otrzymane od naszych ekspertów-praktyków (w tym wskazówki od osób oceniających egzaminy) oraz egzaminy zawodowe z lat ubiegłych. Bierzemy pod uwagę również sugestie osób, które pomyślnie zdały egzamin i mogą podzielić się związanymi z nim przemyśleniami.

Schemat zajęć podzieliliśmy na 5 odrębnych bloków: cywilny, karny, gospodarczy, administracyjny oraz etyka wykonywania zawodu, odpowiadających poszczególnym częściom egzaminu zawodowego. Każdy z bloków to 6 godzin, w czasie których nasi eksperci omówią najistotniejsze zagadnienia z danej dziedziny oraz udzielą Ci cennych wskazówek przed egzaminem.

Kurs przygotowujący do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2020 to:

  • 30 godzin praktycznego treningu,
  • 5 bloków tematycznych,
  • nauka prawidłowego sporządzania pism procesowych i umów z wykorzystaniem przykładowych akt spraw, krótkich kazusów oraz wzorów pism z podaniem najpopularniejszych zarzutów,
  • wspólne rozwiązywanie kazusów w oparciu o zanonimizowane lub autorskie akta i dokumenty,
  • konsultacje, analizy oraz aktywne dyskusje z prelegentami,
  • atrakcyjne bonusy pomocne w nauce do egzaminu: pakiet książek od Wydawnictwa C.H.Beck, dostęp do Systemu Legalis – Legalis Compact Plus oraz rabat na zakupy w naszej księgarni internetowej.

Więcej informacji oraz zapisy >>