Aktualności

LegalTech Forum 2021. Innowacje w praktyce prawniczej

Wydawnictwo C.H.Beck zaprasza na trzecią edycję konferencji poświęconej trendom rozwojowym w obszarze wykorzystania nowych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych – LegalTech Forum 2021. Innowacje w praktyce prawniczej, która odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2021 r.

Tegoroczne wydarzenie będzie trwać 2 dni. Pierwszy z nich poświęcony zostanie wykładom i dyskusjom w zakresie 3 paneli tematycznych, drugiego odbędą się warsztaty dla uczestników.

Pierwszy dzień konferencji odbędzie się w formule hybrydowej. Biorący udział mają możliwość swobodnego wyboru formy wykładów  –  stacjonarnej lub online. W warsztatach będzie można wziąć udział jedynie stacjonarnie. Każda z form zapewnia możliwość swobodnego zadawania pytań prelegentom.

Podczas konferencji:

  • spojrzymy na szanse i zagrożenia związane z rozwojem sztucznej inteligencji, która stanowi potencjalnie rewolucyjną technologię w obszarze świadczenia usług prawnych,
  • przyjrzymy się wyzwaniom, jakie niesie dla kancelarii prawnych i działów zapewnienie cyberbezpieczeństwa,
  • przedyskutujemy perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce,
  • na podstawie badań przeprowadzonych na zlecenie Wydawnictwa C.H.Beck omówimy jak faktycznie wygląda rynek legal tech w polskich kancelariach dobie pandemii.

Szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz zapisy >>