Aktualności

Nowa księgarnia C.H.Beck we Wrocławiu

Nowa księgarnia C.H.Beck we Wrocławiu

Nowa księgarnia C.H.Beck we Wrocławiu, ul. Kiełbaśnicza 25

W dniu 11 stycznia br. Wydawnictwo C.H.Beck otworzyło kolejną księgarnię, tym razem zlokalizowaną we Wrocławiu przy ulicy Kiełbaśniczej 25.
Jest to, obok dwóch dotychczas działających w Warszawie, trzeci salon Wydawnictwa, w którym prawnicy, aplikanci oraz studenci prawa mogą zapoznać się z pełną ofertą C.H.Beck. Oprócz publikacji książkowych i czasopism prezentowana jest tu również oferta szkoleń a także System Informacji Prawnej Legalis.

Bliskość Wydziału Prawa, Uniwersytetu Wrocławskiego, Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego oraz wielu kancelarii adwokackich, radcowskich i notarialnych daje wygodę i oszczędza czas wszystkim, którzy chcą zapoznać się z nowościami Wydawnictwa albo skorzystać z punktu odbioru osobistego księgarni internetowej C.H.Beck.

Ponadto w księgarniach w Warszawie i we Wrocławiu już niedługo dostępne będą angielskojęzyczne publikacje Wydawnictwa C.H.Beck z Monachium, które dotyczą prawa międzynarodowego i europejskiego, prawa handlowego oraz własności intelektualnej.