Aktualności

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Zarządzanie wiekiem w miejscu zatrudnienia”

Zespół Badawczy Prawa Pracy i Polityki Społecznej Instytutu Nauk Prawnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per laborem” oraz Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Zarządzanie wiekiem w miejscu zatrudnienia”, która odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2020 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zarządzanie wiekiem w miejscu zatrudnienia jest  bardzo istotnym zagadnieniem omawianym na gruncie nauk prawnych, społecznych oraz ekonomicznych.

Z tego względu Koło Naukowe Prawa Pracy „Opus per laborem” wraz z Zespołem Badawczym Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Ogólnopolskim Porozumieniem Związków Zawodowych postanowiło wyjść z inicjatywą stworzenia wolnej przestrzeni dla specjalistów z zakresu omawianych dziedzin i wymiany poglądów na gruncie akademickim.

Konferencja zostanie podzielona na dwa panele: ekspercki oraz studencko-doktorancki.

Abstrakty referatów należy przesłać na adres: [email protected] do 25 marca 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników czynnych: https://docs.google.com/document/d/1iod16aYpFKbCIVTg7Sbj1DD1ppwv_ZeKSbVosmYSvVw/mobilebasic

Zachęcamy również do uczestnictwa biernego poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHf_j6VEUAOkWgWjCLO7qDEOmWw_4QPZa5ZvGHe0JC2ZUn6g/viewform

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Link do wydarzenia >>