Aktualności

Polski Ład – zmiany w podatkach, prawie pracy i ubezpieczeniach

Polski Ład - Ważne zmiany w podatkach, prawie pracy i ubezpieczeniach

Polski Ład to rewolucyjne, największe od 30 lat, zmiany w podatkach dochodowych, składce zdrowotnej i innych przepisach. Wydawnictwo C.H.Beck przygotowało bogatę ofertę publikacji, szkoleń, aktualności i porad, które mają ułatwić poruszanie się w gąszczu przepisów.

Wraz z Oskarem Sobolewskim z Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy zapraszamy do zapoznania się z publikacją „Polski Ład – praktyczna analiza zmian”.

Od 1 stycznia 2022 r. lekarz może wybrać ryczałt od przychodów ewidencjonowanych i opodatkować się stawką niższą niż jest to obecnie. Wynika to z nowelizacji definicji wolnego zawodu wskazuje ekspert Legalis Księgowość Kadry Biznes – Monika Brzostowska, doradca podatkowy.

W Systemie Legalis Księgowość Kadry Biznes i na https://biz.legalis.pl/ znajduje się więcej przydatnych aktualności, publikacji i wzorów dokumentów.

Zmiany w przepisach podatkowych wynikające z „Polskiego Ładu” zostały omówione w publikacjach Wydawnictwo C.H.Beck dostępnych na: https://bit.ly/3rhRBdZ. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zapraszamy także na szkolenia Beck Akademia z rewolucyjnych zmian kadrowo-podatkowych. Zapisy i szczegóły https://bit.ly/3qr5CGV.